Pan Premier Mateusz Morawiecki
Pan Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro
Pan Komendat Gł. Policji Jarosław Szymczyk
Pozostali Urzędnicy Publiczni odbiorcy pisma

Szanowni Państwo, zawiadamiam o możliwości popełnienia zabójstwa Pawła Bednarza Prezesa Fundacji im. Dobrego Pasterza. Zlecenia to zostało wydane w związku z upublicznieniem przez Pawła Bednarza dokumentów dotyczących pedofilii, handlu dziećmi, handlu narkotykam, bronią, zabójstwa Gen. M.Papały oraz zorganizowanej grupy przestępczej, w skład której wchodzą min. byli i aktualni funkcjonariusze Policji, Straży Granicznej, Wojska, Prokuratorzy i Sędziowie. Sytuacje dziejące sie w ostatnich dniach pod moim adresem potwierdzają to w pełni. W związku z powyższym żądam natychmiastowych działań prewencyjnych i ochronnych osoby zawiadamiającej. Poniżej przesyłam materiał nagrania przekazania dokumentów min. Sekret Stanu MON Maciejowi Ociepa.

Łączę wyrazy szacunku Paweł Bednarz-zawiadamiający.
Prezes Fundacji im. Dobrego Pasterza
ul. A. Wieczorka 2f/12
tel. 515-751-077

MATERIAŁ WIDEO W SPRAWIE:

oraz moje stanowisko: