dzieci11

Wakacje w Bieszczadach

Z radością informujemy, że w tle działań podejmowanych na rzecz akcji “Uśmiech Dziecka na Dzień Dziecka” zespół fundacji pracuje nad zorganizowaniem dla wszystkich chętnych pobytu w ośrodku w Bieszczadach. Pragniemy zorganizować turnusy przez cały lipiec oraz sierpień, pokryć koszty pobytu i wyżywienia oraz zapewnić wykwalifikowany personel i masę atrakcji, tak by jak najwięcej cudownych dzieci w trudnej życiowej sytuacji mogło spędzić niezapomniane wakacje. Bardzo liczymy na Państwa otwartość i zaangażowanie. O postępach w przygotowaniu akcji, a także możliwościach uczestniczenia w planowanym wypoczynku będziemy informować na bieżąco.

W razie pytań, chęci pomocy czy potrzeby rozmowy zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy dostępny na stronie lub przez nasze social media.

Pozdrawiamy!

Zespół Fundacji im. Dobrego Pasterza

Wiadomość została wysłana

Dziękujemy za skontaktowanie się z nasza fundacją!
Odpiszemy najszybciej, jak tylko potrafimy.

Załoga Fundacji im. Dobrego Pasterza

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.